Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Aldatma Gerçeği :

Değerli misafirlerim günümüzde erkeklerin eşlerini aldattığı gibi kadınlarda eşlerini aldatmaktadır. Bir erkek için aldatılmak büyük bir felakettir. Ülkemiz örf adet ananelerine bakıldığında erkek aldatır erkeğin elinin kiridir görüşü her ne kadar ön plana çıksa da değişen gelişen dünya teknolojisi sınırlarını aşıp çok hızlı ilerleyerek insanlar arasındaki iletişimi oldukça geliştirmiştir. Geçmişte erkeklerin aldatma vakaları çok sık yaşansa da günümüzde aldatan bayanların sayısı aldatan erkeklerden az olmadığı yaptığımız sadakat araştırmalarının neticesinden anlaşılmaktadır. Kadınların aldatması erkeklere oranla çok fazla olmasa da günümüzde aldatan kadın sayısı oldukça fazla. Kadınlar ergenlik dönemlerinden sonra genç kızlığa adım attıkları günden itibaren gizli kapaklı işler çevirmeye ufak tefek yalanlar söylemeye başlarlar ve bu eylemlerini her geçen gün geliştirerek gizli kapaklı işlerini ve yalan söyleme becerisinde oldukça ustalaşırlar. Bu ustalıkta kadınlara gizlice iş yapma becerisi kazandırır. Bu beceri kadınlara annelerinden genler vasıtası ile geçer her kadın konu aldatma olmasa da gizliden iş yapmayı sever bu gizli iş yapma Aldatma olabileceği gibi gizli para biriktirme çocukların sevgilileriyle buluşmasına görüşmesine izin verme eşinden habersiz ev eşyası ve kıyafet alma ve benzeri şeylerde olabilir. Ancak Aldatmada bunlar arasında yerini baş sıralarda alır.

 
Eşiniz tarafından aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?

Aldatan kadın aldattığını ne kadar gizlerse gizlesin bir noktadan sonra gizleme becerisini yitirmektedir. Çünkü eşiniz aldattığı süre boyunca yakalanmamak için size ve çevresine çeşitli yalanlar söyler, söylemiş olduğu yalanlar zamanla açığa çıkmaya başladığında içinde bulunduğu durumu toparlayamayarak gardını düşürmekte ve sonrasında telafisi mümkün olmayan yalanlar söylemeye devam eder. Bunun sonucunda durumundan şüphelenen eş aldatıldığını düşünerek bu yönde araştırma yapmaya başlar.Aldatan kadın çocuklarını, arkadaşlarını, komşularını, çalışıyor ise işini ve çevresinde ki herhangi bir şeyi bahane ederek yalan söylemeye başlar. Söylemiş olduğu bu yalanlar çocukların okulu, iş yerinde ki iş arkadaşları ile iş ilişkileri, patronu ile izin ve maaş ile ilgili, akrabaları ile akraba ziyaretleri, komşuları ile ev gezmeleri konularını içerir. Ancak, gizlice eşini aldatan kadının aldattığını anlamanın çok basit yolları vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;


a.      Kayıt sistemi ile
Aldatan eş yakalanmamak için her fırsatta eşine çeşitli yalanlar söyler. Eşinizin size söylediği her şey doğru olmadığı gibi her şey yalanda değildir. Ancak, doğru kelimelerin içerisine gizlenmiş çeşitli yalanlar vardır. Bunları anlayıp açığa çıkarmak için eşinizin size söylemiş olduğu arkadaşlarının doğum günü partilerinin tarihleri ve partinin yapılacağı mekanın adresi, eşiniz çalışıyor ise eşinizin iş toplantılarının iş yemeklerinin tarihleri ve toplantı yapılan yerin adresinin sorulması, eşinizin size çocuklar ile ilgili okul aile birliği ve ya sınıf toplantılarının saatleri ve yerleri, eşiniz spor salonuna kayıt yaptırdı ise spor salonunun adres telefon ve eşinizin salona giriş çıkış saatleri gibi bilgileri vb. gibi bilgilerin sorularak küçük bir not defterine bu bilgilerin kaydedin. Daha sonra şüphelendiğiniz bir durumlar karşılaştığınızda şüphelenmiş olduğunuz durumu eşinize sorarak almış olduğunuz cevabı not defterinizde ki bilgiyle karşılaştırın. Eşinizin size söylediği yalanı yakaladığınızda ise örneğin,

Eşinize gün içerisinde neler yapacağını sorun eşiniz size,

“Kocacığım ben bugün Menekşe’nin doğum günü partisine gideceğim. Geç gelirim.” Diye bir cevap alırsanız hemen bu cevabı not defterinizde ki eşinizin arkadaşı Menekşe hanımın doğum günüyle karşılaştırın eğer doğum günü tarihleri tutmuyor ise, eşinize bu konuyu aşağıda ki şekilde söyleyin.

“Karıcığım arkadaşın Menekşe’nin doğum günü bugün değil eylül ayı olacak. Arkadaşın Menekşenin doğum gününü 4 ay önce mi kutluyorsunuz? “Diye cevap verin. Eşiniz bu cevabı duyduğunda kısa bir süre şok geçirecek, yüzünü ekşitecek, suratını buruşturacak ve size çıkışacaktır. Böyle bir olay yaşarsanız aldatıldığınızdan şüphelenebilirsiniz.

b.     Ani Değişikliklerle İle
Eşiniz birden ani değişikliklerle iyi giyinme merakına bürünerek bu konuyu abartıp olağandan fazla giyim alışverişi yapıyorsa, eşiniz vücudunu beğenmeyerek spor salonuna kayıt yaptırıp göbeğinde ki yağlardan kalçalarının ve bacaklarının iriliğinden bacaklarında ki selüloitlerden ve fazla kilolarından şikâyet ederek spor salonuna kayıt yaptırdıysa, sık sık saç rengini ve modelini değiştiriyor ise eşinizin son günlerde güzelleşme merakı artarak kozmetik ürünlerine abartılı harcamalar yapıyor ise eşinizin sizi aldattığını düşünebiliriz..

c.      Cep Telefonu Merakı İle
Eşiniz önceleri cep telefonuna ilgi ve önem vermiyor ise, cep telefonunu sadece haberleşme aracı olarak görüyor ise ancak, son dönemlerde eşinizin cep telefonuna karşı ilgi ve alakası arttıysa cep telefonunu değiştirdiyse ikinci bir cep telefonu ve ya hattı aldıysa, gün içerisinde eşinizin cep telefonu devamlı çalıyor eşinize sık sık sms geliyor ise eşiniz cep telefonunu sizinle birlikteyken sessize alıyor ise eşinizin telefonu sizin yanınızda çaldığında eşiniz yanlış numara deyip kapatıyorsa, eşiniz cep telefonuna şifre, pin kodu, güvenlik kodu gibi telefon güvenliğini sağlayan  şifreler koyuyor ise eşiniz cep telefonunu geceleri kapatıyor veya sizden saklıyor ise aldatıldığınızdan şüphelenebilirsiniz.

 
d.     Bilgisayar Merakı ile
Eşinizin önceleri bilgisayara karşı ilgisi yokken sadece günlük hayat için gerekli bir elektronik alet olarak kullanmaktayken son dönemlerde eşinizin yeni bir bilgisayar almak istemesi, olan bilgisayarına önem vermesi, bilgisayarı sizden saklaması, internete karşı merak uyanması, gün içinde sık sık bilgisayardan bahsetmesi, sosyal paylaşım sitelerine (Messenger, facebook, twitter, skype vb.) olan ilgisinin artıp bu tip sitelerde hesap açması, buralarda aşırı vakit geçirmesi, bilgisayarına şifre koyması ve paylaşım sitelerinin şifresini sizden saklaması veya sık sık giriş şifrelerini değiştirmesi durumlarında da eşinizin sizi aldattığından şüphelenebilirsiniz.

Eşiniz size ben ayrılmak istiyorum, bir müddet ayrı yaşayalım, çok sıkıldım, eskisi gibi bana ilgili değilsin, seni artık sevmiyorum, beni çok fazla sıkıyorsun, özel hayatıma bu kadar müdahale etme, beni kendinden uzaklaştırıyorsun, sana hesap mı vereceğim, benim canımı sıkma, bana çok soru soruyorsun, sıkıntılarım var benim, ne kadar güzel çiftler var bide bize bak, özel günleri hatırlamıyor beni önemsemiyorsun, işimde yükselmem gerekiyor, sen patronumu yanlış tanıyorsun, düşündüğün gibi değil, o benim abim o benim kardeşim, eski sevgilimle aramda hiçbir şey yok, artık eski sevgilimle görüşmüyorum gibi eşinizin size söylediği cümlelerle karşılaşırsanız aldatıldığınızı düşünebilirsiniz. Hiç bir kadın ortada başkaca bir sebep yokken hayatına başka bir erkek almadan yeni bir sevgili edinmeden eşine ayrılmak istiyorum demez. Tabi bazı özel aile içi davranışlar hariç ( Fiziki şiddet Psikolojik şiddet Yoksulluk Cinsel Sapkınlık vb)

Sayın misafirlerimiz, yukarıda bahsettiğimiz konular ve bu konulara benzer olaylar yaşarsanız muhtemelen aldatılıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda soğukkanlılığınızı korumak size, eşinize, çocuklarınıza ve sevdiklerinize zarar vermekten koruyacaktır.

Çözüm Nedir?

a.Yeni Bir Şans
Eşinizin sizi aldattığını anladığınızda ağzından laf almak için veya aldatıldığınız için bağırmak, yüksek sesle konuşmak, eşinize fiziki ve psikolojik şiddet uygulamak çözüm olmadığı gibi size ve evliliğinize bir yararda sağlamaz. Aldatıldığınızı anladığınızda eşinizin sizi nerede, ne zaman, kiminle aldattığının önemi yoktur. Önemli olan sizin aldatılmanızdır. Aldatıldığınızı anladığınız andan itibaren eşinizle gerek siz, gerek bir aile büyüğünüz, gerek ise aile avukatınız görüşerek bir çözüm yolu bulmaya çalışılmalıdır. Eşinizle müşterek çocuklarınız varsa eşinizle birbirinizi seviyorsanız çözüm boşanmak, eşinize ve çocuklarınıza zarar vermek değil aksine yuvayı kurtarmaktır. Bu nedenle, böyle bir olayla karşılaştığınızda hemen bir psikologa, aile danışmanına, uzman bir bilirkişiye müracaat ederek tıbbi ve psikolojik destek almak gerekir. Unutmamalı ki, eşinizden sonra da evleneceğiniz kişinin sizi aldatmayacağının garantisi yoktur.

 
b.Ayrılık Kararı
Eşinizin sizi aldattığını anladığınızda eşinizin daha öncede aldatma ve benzeri eylemleri olduysa artık sizin için yapacak çok fazla bir şeyin olmadığı açık ve nettir. Bu nedenle, eşinizin sizi aldattığından tam olarak emin olduğunuzda bunu yazılı, görsel delil ve tanık beyanlarıyla 4721 sayılı Türk Medeni Kanununun 161. Maddesine dayanarak yetkili aile mahkemesinde, Aile Mahkemesinin olmadığı yerlerde yetkili Asliye Hukuk Mahkemesinde boşanma davası açarak boşanabilirsiniz. Boşanma davası öncesi ve dava devam ettiği sürece eşinizin sizi aldattığını belgelerle ispatlarsanız eşinize maddi ve manevi tazminat ödemeyeceğiniz gibi yine eşinize mahkeme süresince tedbir nafakası mahkeme bitiminde ise yoksulluk nafakası ödemezsiniz. Bu konu ile ilgili Yargıtay Hukuk Dairesi ve Yargıtay Hukuk Genel Kurulu kararları mevcuttur. Davanızın görüldüğü Sayın Mahkemeye ilgili Yargıtay kararlarını emsal karar olarak sunabilirsiniz. Ancak, evliliğiniz süresince eşinizle müşterek çocuğunuz veya çocuklarınız varsa eşinize kızarak çocuklarınıza iştirak nafakası vermemeyi veya az vermeyi düşünmeyin. Eşinizin yaptığı hatadan dolayı çocuklarınızın geleceğini ellerinden alarak onları cezalandırmayın.

c.   Geçici Ayrılık Kararı
Eşinizin sizi aldattığını anladığınızda hayatınızı kısaca gözden geçirerek kendinizde de hata arayın. Eğer kendinizin de hatalı olduğu konular varsa eşinizle aile danışmanı, terapi merkezi, sosyolog, psikolog, pedagog vb. dallarında branşlaşmış uzmanlarla görüşerek çok özel sorununuzu onlarla paylaşıp çeşitli seanslara katılarak çözüm üretebilir. Bu süre içerisinde eşinizden ayrı yaşayarak birbirinizi anlamak için birbirinize zaman tanıyabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:

Neden Casus Telefon Almalıyım?

Casus telefonlar olarak ile bir kaç dk profesyonel cep telefonu dinleme yapabilirsiniz.Bu programlama o kadar güçlü ki hedef kişinin sadece telefonu dinlemek ile kalmıyorsunu aynı zamanda programın üst versiyonlarında yer tespiti,msj kayıtları,hedef kişi ne zaman konuşursa konuşsun konuşma bildirimi,Msn kayıtlar ve bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt gibi bir çok kapsamlı özelliği ile bir çok gerçek ortaya çıkmaktadır.

Cep telefonu dinleme yazılımlarını Ülkemizde en çok şehir dışına genç yaşta üniversite okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkadaşlık ve çevre edinmesi önlemek isteyen aileler tercih etmektedir.Yapılan araştırmalar bir insanın hayatında en büyük hayat ve yanlık kararkları genç yaşlarda verdiğini ortaya koymuştur.Bunun farkında olan bilinçli aileler bu yazılımı kullarak çucuklarının genç yaşta düşebilceği hataları onlar farkına varmadan varıyor ve çocuklarını koruma altına almış alıyor.

Yeni evlenicek çiftlerinde yoğun olarak kullandığı casus cep telefonları özellikle çiftlerin akıllarındaki ufak kuşku,şüpe kırıntılarından kurtararak hayatını bir ömür boyu geçirebilceiği insanı %100 tanımasının kesin ve garantili bir yolu olarak kullanıyorlar. Firma sahiplerinin’de sürekli olarak sipariş ettiği cep telefonu yazılım programları ile firma sahipleri ileride şirketlerinde üst düzey konumlara getirebilceği personeli yakından tanıması ve güvenmesi için mükenmel bir yol olarak bilinmektedir.

Aldığım Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir?

Almış olduğunuz telefon dinleme yazılımını isterseniz ofisimizde yükleme yapabilir veya deneme yapabilceğiniz gibi şehir dışında olan müşterilerimiz için Kargo ile teslim ettiğimiz casus telefonlar 1 gün içinde kendi belirlediğiniz adrese teslim edilmiş oluyor. Bulunduğunuz İle Göre Teslimat Süresi 8 Saat ile 48 Saat Arasında Değişmektedir. Yurtdışı Teslimat Süreleri İçin Lütfen İletişim Kurunuz.
Hafıza Kartı İle Casus Yazılım Yükleme
Telefonlarınızda bulunan Micro Sdd kartlar yardımı ile casus telefon yazılımları çok ısa bir süre içinde telefonlarınıza entegre edilmektedir.Dilerseniz şehir dışında iseniz sadece size bir Micro sdd kart sayesinde netword sistemlerimizden uzaktan bağlanarak telefonuzu profesyonel bir dinleme cihazına dönüştürebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek.Usb Kablo İle Telefon Dinleme Programının Kurulumu Usb kablo ile telefonuza yüklenen yazılımın entegre aşaması biraz daha uzun sürmektedir.Satışımızda bulunan casus telefon yazılımlarının hepsi 2012 versiyon olduğundan dolayı yüksek oranlarda yer kaplamakta ve telefonlarda %100 gizli olarak çalışmaktadır.Bu sebeple casus yazılım yüklenen telefonda gizli bir şekilde çalıştığından programı telefonda gizleme işlemleri 30 dk kadar sürmektedir.Casus Cep Telefonu Yazılımları Hedef Kişinin Cep Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Bu Yazılımlar Sayesinde Yazılımı Yüklediğiniz Kişinin Telefonu Size Dedektiflik Yapmaya Başlar. Casus Yazılımın Genel Özelliklerinden Kısaca Bahsedecek Olursak, Yazılımının Yüklendiği Telefondan Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların, Arama Kayıtlarının Gizlice Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Bildirir. Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.

Görüşmeleri Dilerseniz Kendi Mail Adresinize Yönlendirip Akşam Evinize Döndüğünüzde Rahat Bir Şekilde Bilgisayarınızın Başına Geçip Mail Adresinizden Dinleyebilirsiniz . Ayrıca Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün. Arama Kayıt Bildirimi Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramaların Bilgileri Ve Numaraları Sizin Cep Telefonunuza Bildirilir. Kapalı Dinleme Adlı Ek Bir Yazılım Satın alarak Hedef Telefon Kapatılsa Dahi Bulunduğu Ortamı Dinlemenize Olanak Sağlar.Bu Harika Tüm Özellikler Symbian İşletim Sistemi Bulunan Bir Çok Telefon Modelinde Tam Uyumludur.

telefon takip programı,casus yazılım,telefon takip programı android ücretsiz,casus yazılım indir,ücretsiz telefon takip programı,telefondan bedava casus telefon yazılımı,cep telefonu takip etme programı indir bedava,dinleme,ücretsiz casus yazılım,telefon takip programı bedava,dinleme programi,telefondan yer tespiti,cep telefonu dinleme,telefon casus yazılım ücretsiz,ücretsiz telefon dinleme programları,whatsapp takip programı,takip programı,telefondan telefona bağlanma,whatsapp takip,telefon yer tespiti ,telefon takip programı android ücretsiz,cep telefonu takip programı,android casus yazılım ücretsiz,telefon izleme program,telefondan telefona baglanma yer tespiti.telefon dinleme programı ücretsiz,whatsapp casus,telefon yer tespiti,whatsapp dinleme,yer bulma programı,iphone dinleme,gps yer bulma,mobil takip programı,telefon casus,telefon turkcell,cep telefonu takibi nasıl yapılır,türkcel telefon,telefonlar turkcell,telefon ne amaçla kullanılır,turkcell telefon kayıtları,telefondan yer tespit etme programı,turkcell gelen mesajları görme,telefonun yerini öğrenme,telefon casus yazılım temizleme,samsung programları,cep telefonu casus yazılım nasıl anlaşılır,cep telefonu gps takip,general mobile program,telefonla yer bulma programı,cep telefon rehberi cep telefonu arama programı,casus yazılım bulma,ücretsiz programlar,telefonda casus yazılım nasıl silinir,telefonla birinin yerini bulma,turkcell telefonları telefon takip programı android,cep telefonundan kişinin yerini bulma,facebook programi cepten yer tespiti,samsung e7 ikinci el,whatsapp kimle konuşuyor telefonda casus program nasıl anlaşılır,telefon rehberindeki isimler gps den telefon takibi,samsung takip etme,casus yazılım bulma programı telefon numarasından sinyal takibi,cep telefonu yazılımları,telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır,telefon sinyali takip etme,telefonun

 
Telefon Dinleme Yazılımları satın almış olduğunuz telefonlara yüklenen cep telefonu takibi yapmak amacıyla 羹retilmiş özel bir yazılımdır Her model Telefon için ayrı bir telefon dinleme programı vardır ve bütün yazılımlar farklı özelliktedir.Burda en önemli olan nokta casus yazılımlar otomatik olarak kayıt yapar ve bütün kayıt yapılan bilgiler farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus Yazılı m ürünlerinde Maxi Yazılı m internet üzerinde kısa bir araştırmadan sonra casus telefon hakkında satış yapan bir çok web site bulunmaktadır.Gezdiğiniz bir çok web sitenin sabit bir telefonu,Ofis adresi yoktur ve aradığ羸nız zaman devamlı tadilatiçinde bulunmaktadır.Maxi Yazılım olarak dünya standartları düzeyinde lisanlı ve garantili yazılımlar satmaktayız.Dileyen müşterilerimiz istanbul,izmir ve Ankara'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak telefon dinleme yazılımları görebiliyor ve test edebiliyor.Maxi yazılım'dan aldığınız tüm telefon dinleme programları eğitim desteği verilmektedir.Almış olduğunuz yazılı mlar yerinde kurulum ve eğitim desteğ i vardır.Yazılımlarımız  direk üreticiden son kullanıcıya ulaştrmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcı ya satışını yapmaktayız. Sponsor:Maxi Yazilim-profesyonelseo-ilaçlama