Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Aldatılan Kadının Evliliğini Kurtarması :
Sayın Misafirlerimiz, eğer eşiniz tarafından aldatıldıysanız ve eşinizi çok seviyor birde çocuklarınız var ise evliliğinizi kurtarmak yapılacak en doğru eylemdir evliliğinizi kurtarmak için aşağıdaki tavsiyelerimize uyarsanız içinde bulunduğunuz zor dönemden çok daha kolay daha az zararla atlatabilirsiniz.


1.Eğer Aldatıldıysak önce kendi moralimizi yüksek tutmalısınız.Aldatılmak bir insan için çok kötü bir olay insana devamlı şiddetli ağrılar çektiren kötü kâbuslar gördüren başa çıkılması zor bir durumdur. Bir hatalar zinciri sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Aldatılan kişi gemisinin kaptanı olarak moralimizi bozmayıp elimizden geldiğince sakin davranışlar sergilemelisiniz. Çünkü amaç sadece evliliği kurtarmak değil içinde bulunduğumuz güç durumdan da kurtulmaya çalışmaktır. Moralinizi yüksek tutmayıp kendinizi koyuverirseniz tıbben tedavisi mümkün olmayan birçok hastalığa davetiye çıkartırsınız.


Aldatılan bir insan en yakınarkadaşı ile buluşup vakit geçirebilir. Anne ve babanızı ziyaret edebilir.Alışverişe çıkabilir. Akraba ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Sık sık size enerji veren dostlarınızla sohbet edin. Ancak aldatılma şüphenizi onlara bahsetmeyin. Çünkü dostlarımız her zaman bizim tarafımızda olacaktır. Objektif davranmazlar ve sizi karar vermeye zorlarlar.Size şunları söylerler. “Mutsuzsan boşan.” “Bir an önce karar ver.” “Falanca boşandı şimdi ne mutlu” “Ben sana o adamla evlenme dedim” Dostlarımızdan gelen tepkiler moralimiz yükseltmeyebilir. Kafamızı daha çok karıştırabilir. İşin önemlisi öteki kadından kurtulunca dostlarımız eşimize her zaman mesafeli kalacaktır. Başka şeylerden konuşun. Mesela tatillerden komik filmlerden bahsedin. Moral bozan TV dizilerini izlemeyin. Komik bir kitap okuyun. Kitap okumak iyi hissettirir. Uykuya dalmakta da etkilidir. Morale ihtiyacımız var. Kendinizi salmayın. Mutlaka spora başlayın. Belki hiç bahsetmedik ama sadece düzenli spor yaparak bile bu işi çözeriz. Sporun zayıflamak için değil mutlu olmak için yapın. Moral bozan tüm unsurlardan uzak durun.


2. Asla evi terk etmeyin
Aldatıldığınız için kesinlikle bir müddetliğine evden uzaklaşmak için Annemlere gideyim gibi bir seçeneği düşünmeyin. Bu bir psikolojik savaş. Öteki kadının moralini yükseltecek hamle yapmayın. Evi terk etmek hiç bir fayda sağlamaz.


3. Bayramları tatil günlerini yıl dönümlerini iyi değerlendirin.Öteki kadınlar bayramlardan nefret ederler. Çünkü adam evine dönecektir. Kayınvalidenizle birlikte plan yapın. Kocanız buna hayır demeyecektir.


4. Öteki kadınla bir buluşma ayarlayın.Evet, o kadınla buluşun. Uygun cümlelerle “Kocamın peşini bırak seni bu konuda uyarıyorum” deyin. Asla sinirlenmeyin. Hakaret etmeyin. Bu çok etkili ve asil bir yöntemdir. Öteki kadınlardan çok azı bu cümleyi direkt olarak duymuştur. Öteki kadın artık hem kocanızı ayartmakla hem de sizle mücadele edecektir. Onun için artık 2 cephe vardır. Hiç bir ordu aynı anda 2 cephede birden savaşamaz. Sizin ise tek cepheniz var Sadece kocanızı o kadından kurtarmak istiyorsunuz. İşte size büyük bir avantaj eşinizin sevgilisine maddi manevi tazminat davası açacağınızdan bahsedin.


5. Öteki kadının zayıf noktalarını bulun.Evlilikler gerçeklerle aşklar hayallerle beslenir. Öteki kadın hayallerle, masallarla, hikâyelerle,fantezilerle kocanızı zehirledi. Bunun adına aşk dedi. Kocanızı inandırdı.Kocanız gerçeği anlayınca o kadından kurtulmak istedi. Ama kadının tehditleri yüzünde ondan kurtulamıyor. Genelde durum böyledir. İşte bu sahte birliktelik o kadının en zayıf noktasıdır. Tabi kocamız uslanmaz bir çapkın da olabilir.Hatta öteki kadının hiç suçu da olmayabilir. Ama inanın bu zayıf olasılık.Çünkü düzgün bir işi olan evli barklı bir adam genelde avcı değil. Avdır.


6. Mayınlardan korunun.
Mayın çok tehlikeli silahtır.Mayını bir yere gizlersiniz. Mayına basan ölür veya sakat kalır. Öteki kadın da kocanızı üzerine böyle mayınlar gizler. Bu mayınlar “sarı saç Telleri”dir.Kocanızı üzerinde bulduğunuz her saç teli. Size gönderilmiş bir mayındır.Unutmayın kocanızı üzerinde bulduğunu saçların çoğu öteki kadın tarafından bilerek bırakılmıştır. Bu mayını görürseniz dokunmayın patlatmayın görün ama görmezlikten gelin. Bir saç telinin bir kavga çıkarmasına izin vermeyin.Mayının amacı da budur. Aranızda Kavga çıkmasını engellerseniz. Kazanmış olursunuz. Tabii ki boş durmayacağız. Kocanız evde çıkarken onun cebine sadece ikiniz anlayacağı aşk dolu mesajlar bırakın. “Kocacığım ben de seni seviyorum” yazın cüzdanına bırakın. Bu mesaj bir şekilde o kadının eline geçecektir. Bu o kadını hata yapmaya sevk edecektir.


7. Kocanızla aranızı düzeltin.
Kocanıza gerçeklerden bahsetmeyin. Kocanız açısından evliliklerin bir süre sonra sıkıcı olması bundandır. Çok fazla gerçek vardır. Gerçek geçim sıkıntısı. Çocuklarınızın gerçek okul sorunlarının ortaya çıkması. Gerçek kayınvalideler. Kocanızla aranızdan ilk büyüyü kaybetmeyin gerçekliği. Gerçek ihtiyaç listesi Evde bozulan gerçek ev aletleri. Gerçek sorumluluklar. Bu gerçeklerden konuşmayın.Hayallerden bahsedin. Kocanıza hayali bir dünya turu yaptırın. Bir an olsun sadece hayallerden bahsedin. Sadece kocanızla sizin bildiği kaç olay kaç nesne kaç anı var? Kaç tane olursa olsun bunların sayısını artırın.


8. Kocanızı duygularına tercüman olun
Eşinizin sevgilisi ile ilişkisi devam ediyor iken Durup dururken kocanıza deyin ki. “Kocacığım aslında erkek milletini anlıyorum. Genelevlere gidiyorlar. AIDS hastalığı kapma riskini göze alarak parayla ilişkiye giriyorlar. Adamlar haklı. Cinsel ihtiyacını gidermek istiyor. Ama sırf bu amaç için sevgili bulsa kadın adama yapışacak bela olacak başına. Veriyor parayı beladan kurtuluyor.” Emin olun kocanız böyle bir cümleyi sizden beklemiyordur. Şaşıracak. Gülecek. Hak verecek. Öteki kadının bir “bela” olduğu fikrini daha da benimseyecek.
 
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:

Neden Casus Telefon Almalıyım?

Casus telefonlar olarak ile bir kaç dk profesyonel cep telefonu dinleme yapabilirsiniz.Bu programlama o kadar güçlü ki hedef kişinin sadece telefonu dinlemek ile kalmıyorsunu aynı zamanda programın üst versiyonlarında yer tespiti,msj kayıtları,hedef kişi ne zaman konuşursa konuşsun konuşma bildirimi,Msn kayıtlar ve bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt gibi bir çok kapsamlı özelliği ile bir çok gerçek ortaya çıkmaktadır.

Cep telefonu dinleme yazılımlarını Ülkemizde en çok şehir dışına genç yaşta üniversite okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkadaşlık ve çevre edinmesi önlemek isteyen aileler tercih etmektedir.Yapılan araştırmalar bir insanın hayatında en büyük hayat ve yanlık kararkları genç yaşlarda verdiğini ortaya koymuştur.Bunun farkında olan bilinçli aileler bu yazılımı kullarak çucuklarının genç yaşta düşebilceği hataları onlar farkına varmadan varıyor ve çocuklarını koruma altına almış alıyor.

Yeni evlenicek çiftlerinde yoğun olarak kullandığı casus cep telefonları özellikle çiftlerin akıllarındaki ufak kuşku,şüpe kırıntılarından kurtararak hayatını bir ömür boyu geçirebilceiği insanı %100 tanımasının kesin ve garantili bir yolu olarak kullanıyorlar. Firma sahiplerinin’de sürekli olarak sipariş ettiği cep telefonu yazılım programları ile firma sahipleri ileride şirketlerinde üst düzey konumlara getirebilceği personeli yakından tanıması ve güvenmesi için mükenmel bir yol olarak bilinmektedir.

Aldığım Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir?

Almış olduğunuz telefon dinleme yazılımını isterseniz ofisimizde yükleme yapabilir veya deneme yapabilceğiniz gibi şehir dışında olan müşterilerimiz için Kargo ile teslim ettiğimiz casus telefonlar 1 gün içinde kendi belirlediğiniz adrese teslim edilmiş oluyor. Bulunduğunuz İle Göre Teslimat Süresi 8 Saat ile 48 Saat Arasında Değişmektedir. Yurtdışı Teslimat Süreleri İçin Lütfen İletişim Kurunuz.
Hafıza Kartı İle Casus Yazılım Yükleme
Telefonlarınızda bulunan Micro Sdd kartlar yardımı ile casus telefon yazılımları çok ısa bir süre içinde telefonlarınıza entegre edilmektedir.Dilerseniz şehir dışında iseniz sadece size bir Micro sdd kart sayesinde netword sistemlerimizden uzaktan bağlanarak telefonuzu profesyonel bir dinleme cihazına dönüştürebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek.Usb Kablo İle Telefon Dinleme Programının Kurulumu Usb kablo ile telefonuza yüklenen yazılımın entegre aşaması biraz daha uzun sürmektedir.Satışımızda bulunan casus telefon yazılımlarının hepsi 2012 versiyon olduğundan dolayı yüksek oranlarda yer kaplamakta ve telefonlarda %100 gizli olarak çalışmaktadır.Bu sebeple casus yazılım yüklenen telefonda gizli bir şekilde çalıştığından programı telefonda gizleme işlemleri 30 dk kadar sürmektedir.Casus Cep Telefonu Yazılımları Hedef Kişinin Cep Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Bu Yazılımlar Sayesinde Yazılımı Yüklediğiniz Kişinin Telefonu Size Dedektiflik Yapmaya Başlar. Casus Yazılımın Genel Özelliklerinden Kısaca Bahsedecek Olursak, Yazılımının Yüklendiği Telefondan Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların, Arama Kayıtlarının Gizlice Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Bildirir. Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.

Görüşmeleri Dilerseniz Kendi Mail Adresinize Yönlendirip Akşam Evinize Döndüğünüzde Rahat Bir Şekilde Bilgisayarınızın Başına Geçip Mail Adresinizden Dinleyebilirsiniz . Ayrıca Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün. Arama Kayıt Bildirimi Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramaların Bilgileri Ve Numaraları Sizin Cep Telefonunuza Bildirilir. Kapalı Dinleme Adlı Ek Bir Yazılım Satın alarak Hedef Telefon Kapatılsa Dahi Bulunduğu Ortamı Dinlemenize Olanak Sağlar.Bu Harika Tüm Özellikler Symbian İşletim Sistemi Bulunan Bir Çok Telefon Modelinde Tam Uyumludur.

telefon takip programı,casus yazılım,telefon takip programı android ücretsiz,casus yazılım indir,ücretsiz telefon takip programı,telefondan bedava casus telefon yazılımı,cep telefonu takip etme programı indir bedava,dinleme,ücretsiz casus yazılım,telefon takip programı bedava,dinleme programi,telefondan yer tespiti,cep telefonu dinleme,telefon casus yazılım ücretsiz,ücretsiz telefon dinleme programları,whatsapp takip programı,takip programı,telefondan telefona bağlanma,whatsapp takip,telefon yer tespiti ,telefon takip programı android ücretsiz,cep telefonu takip programı,android casus yazılım ücretsiz,telefon izleme program,telefondan telefona baglanma yer tespiti.telefon dinleme programı ücretsiz,whatsapp casus,telefon yer tespiti,whatsapp dinleme,yer bulma programı,iphone dinleme,gps yer bulma,mobil takip programı,telefon casus,telefon turkcell,cep telefonu takibi nasıl yapılır,türkcel telefon,telefonlar turkcell,telefon ne amaçla kullanılır,turkcell telefon kayıtları,telefondan yer tespit etme programı,turkcell gelen mesajları görme,telefonun yerini öğrenme,telefon casus yazılım temizleme,samsung programları,cep telefonu casus yazılım nasıl anlaşılır,cep telefonu gps takip,general mobile program,telefonla yer bulma programı,cep telefon rehberi cep telefonu arama programı,casus yazılım bulma,ücretsiz programlar,telefonda casus yazılım nasıl silinir,telefonla birinin yerini bulma,turkcell telefonları telefon takip programı android,cep telefonundan kişinin yerini bulma,facebook programi cepten yer tespiti,samsung e7 ikinci el,whatsapp kimle konuşuyor telefonda casus program nasıl anlaşılır,telefon rehberindeki isimler gps den telefon takibi,samsung takip etme,casus yazılım bulma programı telefon numarasından sinyal takibi,cep telefonu yazılımları,telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır,telefon sinyali takip etme,telefonun

 
Telefon Dinleme Yazılımları satın almış olduğunuz telefonlara yüklenen cep telefonu takibi yapmak amacıyla 羹retilmiş özel bir yazılımdır Her model Telefon için ayrı bir telefon dinleme programı vardır ve bütün yazılımlar farklı özelliktedir.Burda en önemli olan nokta casus yazılımlar otomatik olarak kayıt yapar ve bütün kayıt yapılan bilgiler farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus Yazılı m ürünlerinde Maxi Yazılı m internet üzerinde kısa bir araştırmadan sonra casus telefon hakkında satış yapan bir çok web site bulunmaktadır.Gezdiğiniz bir çok web sitenin sabit bir telefonu,Ofis adresi yoktur ve aradığ羸nız zaman devamlı tadilatiçinde bulunmaktadır.Maxi Yazılım olarak dünya standartları düzeyinde lisanlı ve garantili yazılımlar satmaktayız.Dileyen müşterilerimiz istanbul,izmir ve Ankara'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak telefon dinleme yazılımları görebiliyor ve test edebiliyor.Maxi yazılım'dan aldığınız tüm telefon dinleme programları eğitim desteği verilmektedir.Almış olduğunuz yazılı mlar yerinde kurulum ve eğitim desteğ i vardır.Yazılımlarımız  direk üreticiden son kullanıcıya ulaştrmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcı ya satışını yapmaktayız. Sponsor:Maxi Yazilim-profesyonelseo-ilaçlama